Warsztaty, szkolenia, wydarzenia

Jeśli organizujesz warsztaty z zakresu, który może zainteresować podkasterów skontaktuj się.

2 lis 2016
post 2

Webinar. Wstęp do podkastingu

Bezpłatny webinar podczas którego dowiesz się:

Co musi mieć każdy podkast?

Od czego zacząć?

Jakiego sprzętu użyć?

Webinar 17 listopada 2016 zaczyna się o 20:00 i od razu po prezentacji Borys Kozielski będzie odpowiadał na pytania, które zgromadzi czat.

Prawdopodobnie usłyszymy ofertę pierwszego kursu on-line na temat podkastingu w Polsce.

4 lip 2016
post 2

Podkasting 1x1

Indywidualne warsztaty w studiu radiowym w centrum Warszawy. Przynieś problem - będzie rozwiązany.

Od nagrania do publikacji podkastu. Krok po kroku możesz przećwiczyć pod okiem doświadczonego podkastera publikację kanału, zakładanie RSS, strony z podkastem i dodawanie odcinków podkastu. Przed zakupem własnego sprzętu możesz porównać różne możliwości w studiu na dostępnych urządzeniach. Zobaczysz czym się różni mikrofon pojemnościowy od dynamicznego, zajrzymy do środka mikrofonu i podłączymy Twój mikrofon jeśli już go masz. Możemy przygotować sygnałówkę audycji, wybrać muzykę do podkastu i efekty dźwiękowe.

Zajęcia prowadzi Borys Kozielski. Trwają 90 minut z 15 minutową przerwą. Koszt 200 zł.

Poniżej wolne terminy. Rezerwacja po kontakcie pod tel 602 218 851

24 maj 2016

Pytania i odpowiedzi

Zapraszam we wtorek na bezpłatną sesję pytań i odpowiedzi. Pytania można zadawać tutaj w komunikatorze na dole strony, po lewej. Zapraszam też do połączenia się na żywo w linku o godzinie 21:00. Wszystko co chcecie wiedzieć o podkastowaniu. Nagrywanie, obróbka, programy, muzyka, strony internetowe, mikrofony, miksery. Sesja będzie nagrana i dostępna do obejrzenia. Link do komunikatora

7 maj 2016
post 2

Podkasting w praktyce

Ćwiczenia i rozwiązywanie problemów technicznych podczas tworzenia kanału podkastu. Sprzęt, oprogramowanie. Mała grupa - maksymalnie 5 osób. Możesz zabrać swojego laptopa, smartfona, tablet, żeby ćwiczyć na własnym sprzęcie. Zobaczysz i usłyszysz jaka jest różnica nagrań wykonanych różnymi typami mikrofonów.

Dowiesz się jak obsługiwać mikser i jakie ma możliwości

Dowiesz się jak uzywać najbardziej popularnego wśród podkasterów programu Adobe Audition

Zobaczysz jak działa oprogramowanie i jak wykorzystać je do produkcji podkastu

Podczas warsztatów będzie możliwość przygotowania bezpłatnie sygnałówki audycji

więcej
28 kwi 2016
post 2

Bezpłatny webinar

Co musi mieć każdy podkast? Od czego zacząć? Jakiego użyć sprzętu?

Krok po kroku jak stworzyć własny podkast od postaw

Jakiego sprzętu użyć w studiu a jakiego w terenie

RSS którego nie trzeba się bać, bo pomaga

więcej
30 kwi
post 3

Konferencja podkasterów

Pięć miesięcy temu, odbyła się pierwsza edycja konferencji PolCaster. Od tamtej edycji w Polsce przybyło kilkanaście podcastów. A tacy giganci jak Google czy Apple zmieniają swoja politykę, dostrzegając rosnącą rolę podcastingu w codziennym życiu milionów ludzi na całym świecie. Polska nie jest tu wyjątkiem, polski podcasting rozwija się nie mniej dynamicznie. PolCaster to duże pozytywne zaskoczenie.

Poprzednia edycja była przez Was oceniona, jako ABSOLUTNY HIT podcasterskiego roku 2015. Bardzo żywa i merytoryczna dyskusja, zarówno pomiędzy panelistami, jak i osobami z publiczności, była absolutnie warta uczestnictwa na żywo. Wiele osób, które nie zdecydowały się na przyjazd, po konferencji deklarowały obowiązkową obecność na kolejnej edycji. Dlatego nie może Cię w tym roku zabraknąć na widowni!

Więcej