Jak słuchać podkastów

Wszystkie audycje Radia Warszawa Zacisze są publikowane w formie podkastów, czyli można ich słuchać "na żądanie". Znajdują się na podstronach audycje. Gdy pojawia się nowa audycja jest ona natychmiast rozsyłana w prenumeracie za pomocą kanału RSS. Możliwe jest również subskrybowanie audycji przy pomocy prenumeraty poprzez e-mail.

Wpisz e-mail:

Obsługuje FeedBurner

Poniżej krótka instrukcja zapisywania się na prenumeratę poprzez e-mail:

Najpierw kilkamy na link. W nowym oknie otworzy się strona z następującą treścią:

Jest to strona informująca o chęci zapisania się na prenumeretę poprzez e-mail (Email Subscription Request). W pole obok napisu Your email adress: należy wpisać swój adres e-mail. Poniżej znajduje się informacja o tym, że będzie na ten adres wysłany e-mail z prośbą o potwierdzenie chęci zapisania się na prenumeratę. Należy jednak jeszcze wpisać widoczne w środku słowo w pole obok przycisku "Complete Subscription Request" i kliknąć na ten przycisk. Po poprawnym przepisaniu słowa pojawi się kolejna informacja o tym, że prośba o prenyumeratę została przyjęta ale wymaga jeszcze potwierdzenia w e-mailu jaki został wysłany na podany adres:

To okno możemy zamknąć i odebrać pocztę z konta e-mail które wpisaliśmy. Ten list, zależnie od sposobu odbierania poczty będzie wyglądał mniej więcej tak:

Tu na szczęście jest już więcej informacji w języku polskim. Nalezy kliknąć w podany w e-mailu link co spowoduje otworzenie się strony z następującą treścią:

"Email Subscription Request Confirmed" - to znaczy, że prośba o prenumerate została potwierdzona i ostatecznie będą wysyłane emaile na podany adres informujące o nowych audycjach.. Jeśli nie będzie nowych audycji, nie będzie e-maila.


Podkast Radio Warszawa Zacisze jest projektem Fundacji "Otwórz się". Pomysł, prowadzenie i realizacja techniczna audycji Borys Kozielski. PHP i CSS Bartek Kozielski.