Menu
Kurs on-line

Podkast w 7 dni

Wkrótce

Brak
Podkasty

#kocham podkasting

Audycje dostępne przez internet to moja miłość od pierwszego usłyszenia. Bezpośredni kontakt z odbiorcą poprzez jego słuchawki, lub w głośnikach to coś innego niż radio. To słuchacz wybiera czego słucha, a wybiera tylko to co go interesuje, aby dowiedzieć się czegoś nowego i przekonać o zaangażowaniu prowadzącego. Sam wybiera miejsce i czas na słuchanie.

Dla blogerów

Czy wyobrażasz sobie, że możesz mieć czas odbiorcy na wyłączność? Gdy nie przeszkadza mu radio, telewizor i całkowicie jest skupiony na Twoim przekazie? Czy chciałbyś dotrzeć do smartfona odbiorcy, który zasubskrybuje Twoją audycję? Po wykonaniu zadań kursu przekonasz się jak łatwo można skorzystać z tej nowej formy komunikacji.

W biznesie

Piszesz książkę? Sprzedajesz produkty? Rozpiera Cię energia i szukasz nowych sposobów dotarcia do potencjalnych klientów, z którymi chcesz się podzielić swoją radością i entuzjazmem? Podkasting daje Ci zdecydowanie lepsze możliwości zaangażowania odbiorców przez bardziej osobisty kontakt i większą bliskość.

W edukacji

Masz grupę kursantów, studentów? Możesz ją powiększyć o kilkaset, a nawet o kilka tysięcy. Wystarczy opanować kilka prostych sztuczek, które Twoje wysiłki przełożą na podkasty. Doświadczenie w mówieniu już masz. Czemu nie dotrzeć do odbiorców, którzy nie mogę do Ciebie przyjść? Mogą zasubskrybować Twoje audycje i skorzystać na odległość w wybranym czasie.

Poradniki

Jak zdrowo się odżywiać? Jak oszczędzać pieniądze? To tematy poradników prowadzonych w podkastach, które osiągnęły w Polsce sukces. Właśnie w tej formie mogły rozkwitnąć i dostarczyć autorom i słuchaczom inspiracji i satysfakcji.

Reportaże

Najbardziej popularny w USA podkast to właśnie reportaż pod tytułem "Serial". Nikt nie był w stanie tego przewidzieć, że ta forma i temat w podkaście będzie tak dobrze odebrana przez słuchaczy. Podkasting ma jeszcze wiele niezbadanych rejonów, a słuchacze mają głód tej formy przekazu.

Muzea

Wyobraź sobie, że wchodząc na wystawę o eksponatach mówi do Ciebie wybitny pasjonat prezentowanych prac. Tak już się dzieje w muzeach na całym świecie. Muzea wykorzystują do tego bardzo drogi sprzęt udostęniając zwiedzającym tzw. Audioguide. Wkrótce podkast zastąpi tę formę prezentacji a muzealnicy i odwiedzający będą mogli cieszyć się stałym kontaktem, bo nowy odcinek podkastu trafi do zainteresowanych jak tylko pojawi się nowa wystawa.

Rekomendacje moich klientów

Czy kurs jest dla Ciebie i czy spełni Twoje oczekiwania? Może pomogą Ci rekomendacje, które otrzymałem po poprzednich edycjach kursu.

 • Author image
  Natalia Mielech Natalia Health Coaching

  Stworzenie własnego podkastu wydawało mi się zadaniem przekraczającym moje możliwości. Zdecydowałam się jednak na kurs Borysa i już w połowie udało mi się stworzyć własny odcinek! Przeszłam już przez kilka kursów online, ale ten jest zdecydowanie wyjątkowy: Borys umie uczyć, a przy tym wspiera na bieżąco w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

 • Author image
  Joanna Religa www.joannareliga.pl/podcast

  „Przystępując do kursu Podkast w 7 dni byłam pełna obaw. Czy sobie poradzę z kwestiami technicznymi i czy będę nadążać z zadaniami w przewidzianym czasie. Nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia w nagrywaniu i przygotowywaniu plików audio. Kurs Borysa Kozielskiego okazał się idealny dla mnie - osoby początkującej. Poszczególne zadania nagrane w formie filmów tłumaczyły krok po kroku co należy zrobić, gdzie kliknąć, jaką czynność wykonać. Osobiste wsparcie Borysa pomogło mi wyjaśniać dodatkowe wątpliwości i upewniać się, czy to co robię jest dobrej jakości i które fragmenty można poprawić. Bardzo polecam udział w kursie Podcast w 7 dni i ja na pewno będę dalej korzystać ze wsparcia i wiedzy Borysa”

 • Author image
  Agnieszka Socha Słowem o biznesie

  O podkastingu myślałam już od dawna, ale przerażała mnie cała otoczka techniczna i organizacyjna. Potrzebowałam kogoś, kto krok po kroku powie co robić. Ten kurs z każdym modułem powodował, że czułam się jakbym wchodziła po najbardziej bezpiecznej drabinie do sukcesu. Wspaniała pomoc Borysa jest czymś czego nie da się wycenić. I to nie tylko techniczna, ale też motywacyjna. Jeśli się wahasz, to przestań. Bo to najlepsza decyzja, zeby Twój podkast przestał być tylko projektem. Polecam. Agnieszka Socha :)

 • Author image
  Magdalena Komsta wymagajace.pl

  Skończyłam już kilka kursów online i na żadnym nie czułam się tak zaopiekowana, jak na kursie Borysa. Z fachowo przygotowanych filmów, w których w przystępny sposób wyjaśnia zawiłości tworzenia podcastu, dowiedziałam się, jak krok po kroku przygotować własną audycję. Całość dopełniały pdfy z istotnymi wskazówkami. Borys był gotowy do wyjaśnień i sam dopytywał, czy nauka idzie mi zgodnie z planem i czy potrzebuję dodatkowej pomocy. Profesjonalizm wart każdej wydanej złotówki. Szczerze polecam!

Faq

Pytania i odpowiedzi.

Ile czasu trzeba poświęcić na kurs?

Zależnie od wybranej formy kursu od kilku godzin do kilku dni. Po doświadczeniach w pierwszym kursie sądzę, że po 7 dniach pełnego zaangażowania możesz mieć własny kanał i opublikowany jego pierwszy odcinek.

Od momentu rozpoczęcia kursu będę dostępny z pomocą dla Ciebie w zamkniętej grupie na facebook. Po wykonaniu każdego zadania będziemy omawiać i konsultować efekty.

Wybierając same filmy otrzymasz serię filmów do samodzielnej nauki. Na grupie znajdą się do pobrania materiały w plikach pdf. W czasie kursu odbędą się spotkania na żywo w grupie na facebook utworzonej specjalnie dla kursantów.

Na czym polega kurs?

Kurs on-line polega na wykonaniu 8 zadań w bezpośrednim kontakcie z prowadzącym kurs. Każde zadanie będziesz mogła/mógł skonsultować ze mną w kontakcie 1x1.

Kurs poprowadzi przez techniczne zawiłości początkujących podkasterów, tych, którzy do tej pory nie mieli nic wspólnego z tym tematem. Bardziej doświadczonym może pomóc zoptymalizować pracę nad swoim podkastem.

W serii filmów z zadaniami zobaczysz jak wykonuje się zadania krok po kroku na zrzutach ekranów.

Czego się dowiesz podczas kursu?

Podczas wykonywania kolejnych zadań utworzysz swój podkast od zera do publikacji w iTunes innych czytnikach i na własnej stronie internetowej bloga.

Co muszę mieć żeby zacząć kurs?

Sprzęt
W pierwszym zadaniu omówiony jest optymalny sprzęt do nagrywania w trzech kategoriach cenowych z podanymi linkami do sklepów z tym sprzętem. Możliwe, że już masz wystarczający sprzęt co ograniczy koszt zakupów.

Miejsce na pliki
Miejsce na pliki to usługa hostingowa. Często jest to coś co już masz, jeśli prowadzisz bloga na WordPressie. Jeśli nie masz takiego miejsca dowiesz się jak je uzyskać. Istnieje możliwość uzyskania bezpłatnego miejsca na pliki od Fundacji „Otwórz się”, jeśli Twój podkast będzie zgodny z celami fundacji.

Internet
Łącze internetowe konieczne jest do przesyłania i publikowania plików i aktualizowania kanału RSS po dodaniu odcinka.

Jak długo będą dostępne filmy z kursu?

Do końca roku 2017

Jak się zapisać?

Zapisy dokonywane są poprzez wpłatę na konto fundacji i podanie danych kontaktowych.

Jeśli nadal masz pytania

dotyczące kursu to chętnie odpowiem:

Borys Kozielski

tel. 602 218 851

facebook: Borys Kozielski

Jak kupić?

Usługa kursu wykonywana jest przez Fundację "Otwórz się" w ramach odpłatnej działalności statutowej. Aby dokonać opłaty za kurs w wybranej formie należy wykonać przelew na konto Fundacji na stronie:

http://otworzsie.org.pl/dotacje.php

lub korzystając z poniższych danych:

Fundacja "Otwórz się"
82 1140 2004 0000 3602 7669 8174
Tytuł wpłaty: "Kurs on-line. Podkast w 7 dni"
Nie zapomnij podać do siebie kontaktu e-mail, fb lub innego.

Gwarantuję 100% satysfakcji dla wszystkich form kursu. Jednakże z chwilą otrzymania dostępu do filmów usługa będzie uznana za wykonaną a odstąpienie od umowy będzie niemożliwe.